Повернутися до звичайного режиму

ОСВІТНІ ПОРТАЛИ

Міністерство освіти і науки України Освіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.

Освіта-UA Новини. ВНЗ. ЗНЗ. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Освіта в Україні Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Шкільний портал "Острів знань" Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

Вчитель вчителю, учням та батькам Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

UROKI.NET Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

«Критичне мислення в епоху токсичного контенту»

Пандемія коронавірусу завадила вчасному проведенню Восьмої міжнародної науково-методичної конференції з медіаосвіти та медіаграмотності, які щорічно організує - із залученням широкого кола партнерів - Академія української преси.
Однак форс-мажор жодним чином не позначився на підготовці збірника статей, підготовлених заявленими на конференцію експертами, науковцями, практиками.

Збірник статей Восьмої міжнародної науково-методичної конференції «Критичне мислення в епоху токсичного контенту». – Київ : Центр Вільної Преси, Академія української преси, 2020. – 494 с. - ISBN 978-617-7370-10-8.

Збірник, як і попередні, доступний також онлайн за адресою:
http://www.aup.com.ua/uploads/Zbirnyk_8_konf_2020.pdf

У статтях, що склали збірник, розглядаються теоретичні й світоглядні засади медіаосвіти, теорія і практика впровадження медіаосвіти та медіаграмотності у дошкільних навчальних закладах та початковій школі, в середніх загальноосвітніх закладах; про організаційні та управлінські моделі упровадження медіаосвіти; про медіаграмотність як педагогічну компетенцію. Одна з чільних тем в Україні – медіаграмотність як педагогічна компетенція – також представлена в збірнику.


Досвід медіаосвітньої діяльності дитячих бібліотек представлений у розділі V. НАСКРІЗНА МЕДІАОСВІТА В ОСВІТНЬОМУ ЗАКЛАДІ, зокрема у статті завідувачки відділу бібліотечного прогнозування та інновацій Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки Ірини Срібної"«Школа медіаграмотності» для шкільних бібліотекарів, або Мультиплікація медіаосвіти бібліотечними засобами".
Кiлькiсть переглядiв: 248

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.