Бібліотека Луцького навчально-виховного комплексу № 9 була заснована водночас зі школою у 1968 році. Так як школа приймала дітей з усього мікрорайону, то й бібліотека їй була конче необхідна.

Бібліотека з дня заснування була і є головним навчальним кабінетом, де зосереджені і постійно поповнюються фонди художньої, періодичної, наукової літератури та підручників, навчальних і методичних посібників.

Нині, в період відродження національної культури, духовних і культурних традицій нашого народу, бібліотека у школі є однією з найголовніших ділянок, яка виконує важливу роль у формуванні національної свідомості, любові до свого народу, своєї землі. Історія бібліотеки нерозривно пов’язана з історією навчального закладу, з розвитком суспільства, з видатними особистостями, які дбали про розвиток освіти, про створення і поповнення бібліотек при навчальних закладах.

Працівниками бібліотеки завжди були і є досвідчені працівники, віддані своїй справі. Так, з 1968 року організовувала роботу шкільної бібліотеки Лазарчук Валентина Абрамівна. З 1982 року на допомогу їй прийшла бібліотекарем Хабазняк Таїсія Іванівна. Після виходу на заслужений відпочинок Лазарчук В.А. прийшла Сасюк Світлана, яку змінила в 1997 році - Чухрій Катерина Петрівна. З січня 2010 року на місце Хабазняк Т.І. прийшла працювати бібліотекарем Ігнатович Неля Леонідівна.

Сьогодні бібліотека обслуговує 1548 читачів. Це – учні, вчителі, батьки, працівники школи. Бібліотечний фонд розміщений згідно з УДК і має вільний доступ для користувачів, читальний зал обладнаний персональними комп'ютерами під'єднаними до мережі Інтернет.

Зараз фонд художньої і галузевої літератури налічує 17189 примірників. Фонд підручників складає 22629 примірників.

шкільна бібліотека

Кiлькiсть переглядiв: 557

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.