"Революція Гідності: ми маємо пам'ятати"

євромайдан, шкільна бібліотека НВК № 9 "Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам"
Організатор:
Шкільна бібліотека, 9-А клас
Дата початку:
21.11
Дата завершення:
28.12
Час початку:
12:00
Час завершення:
14:00
Місце проведення заходу:
Актовий зал НВК № 9
Опис:

З 21 по 28 листопада 2018 року у школі було проведено ряд заходів, спрямованих на відзначення 5-ої річниці Революції Гідності, вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Революція Гідності, шкільна бібліотека

Бібліотекарі Ігнатович Н.Л., Чухрій К.П. у шкільній бібліотеці організували тематичну книжкову виставку «Революція Гідності: ми маємо пам’ятати». Для учнів 5-7 класів був проведений інформаційний дайджест «Річниця Євромайдану».

НВК № 9 Луцьк, революція гідності

З метою виховання патріотизму і любові до своєї Батьківщини для старшокласників в актовій залі школи було проведено годину пам’яті «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам». Бібліотекар Ігнатович Н.Л. разом із учнями 9-А класу (класний керівник Федорович Т.Г.) розповіли про події, які відбулися в листопаді 2013 – лютому 2014 років на Майдані, коли і чому виникла Революція гідності, чим вона була для України. Також переглянули відеоролики тих подій, почули вірші і пісні Євромайдану. Хвилиною мовчання вшанували Небесну сотню та Героїв, які загинули в зоні АТО.

захід революція гідності Кожен із нас повинен пам’ятати, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний. Трагічні події, розпочаті в 2013-2014 роках, тривають і досі. Гідність не купиш за гроші. Вона або є, або її немає.